Ema Juričić iz Karate kluba Đurđevac deveta u konkurenciji od 150 natjecateljica

Ema Juričić iz Karate kluba Đurđevac zauzela je deveto mjesto u kategoriji kadetkinja iznad 54 kilograma.

0

Drugo kolo svjetske lige u karateu održalo se ovaj vikend u Umagu, gdje je u tri dana nastupilo 2578 natjecatelja iz 70 država.

Ema Juričić iz Karate kluba Đurđevac zauzela je deveto mjesto u kategoriji kadetkinja iznad 54 kilograma. U toj je kategoriji nastupilo 150 natjecateljica iz 42 države.

Odlično je odradila pet mečeva te pobijedila Francuskinju, Talijanku, Ukrajinku, sa Egipćankom je bilo neriješeno, a izgubila je od kolegice iz reprezentacije, Hrvatice Laure Lisac koja je na kraju osvojila brončanu medalju.

Ema je Umagu odradila i zajednički trening nacionalnih karate reprezentacija Japana i Hrvatske što je neprocjenjivo iskustvo.