6.3 C
sutra nogomet

FOTO Građani pokazali veliko srce i odazvali se na humanitarni rukometni dan za Roberta Jagetića

U poluvremenu rukometne utakmice seniorki podijeljene su simbolične nagrade gledateljima koji su odvojili za mladog Jagetića.

Rukometni klub Đurđevac organizirao je humanitarne rukometne utakmice za teško oboljelog Roberta Jagetića. Mlade djevojčice RK Đurđevca, ŽRK Tvin-Virovitica i RK Pitomača igrale su svoje utakmice počevši u 16 sati, a sve kao uvertira glavnom večernjem događaju, prvenstvenom susretu 12. kola II. HRL za žene između domaćih cura iz RK Đurđevac i gošći iz Vukovara.

Ulaz u dvoranu bio je 10 kuna, a sav prihod od ulaznica ići će za Roberta Jagetića. U poluvremenu rukometne utakmice seniorki podijeljene su simbolične nagrade gledateljima koji su odvojili za mladog Jagetića. Danas je prikupljeno 3570 kuna, a sutra slijedi nastavak sportskog programa.

Rukometašice Đurđevca u uzbudljivoj i napetoj utakmici slavile su protiv ŽRK Vukovar rezultatom 28-23. Prvo poluvrijeme igralo se gol za gol, dok su u drugom poluvremenu Klara Balatinec i vratarka đurđevačke ekipe stavile u brzinu više i odvele svoju ekipu u pobjedu.

Sutra je također humanitarni sportski dan, a u prvom planu je nogomet. Prijepodne će krenuti susreti najmlađih ekipa Đurđevca, Virovitice, Slaven Belupa i Virja, dok će se poslijepodne igrati Turnir kvartova grada Đurđevca. Ulaznica će biti 10 kuna, a igrat će se i tombola koja će također biti 10 kuna. Sav prihod donira se za liječenje Roberta Jagetića.

Kako dobar look! Sviđa nam se sve na njoj, hlače i jakna su top, a jedan detalj obara

Iako je subota prošla u znaku sivih oblaka, sramežljivo sunce u prijepodnevnim satima pokazalo je svoju moć i "namamilo"...