6.5 C
Četvrtak, 25. travnja 2024.

Četvrti poraz koprivničkih rukometaša
Č

081012-djele-mNi u četvrtoj prvenstvenoj utakmici u novoj drugoligaškoj sezoni, rukometaši Koprivnice nisu uspjeli osvojiti bod(ove). U nedjelju su na svom terenu izgubili od Nove Gradiške sa 26:29 (poluvrijeme 14:12) i doveli se u vrlo tešku situaciju jer su nakon četiri odigrana kola na začelju tablice Druge HRL-sjever, bez osvojenog boda.

Iako je Koprivnica dobro otvorila utakmicu, imala i vodstvo od 9:3 u 18. minuti i većim dijelom kontrolirala zbivanja na parketu, mladi igrači mladog Gorana Gerjevića padali su kako je utakmica odmicala. Na odmor su otišli s dva gola prednosti, no u nastavku gosti igraju sve bolje, koriste brojne pogreške i promašaje domaćih te u 51. minuti stižu do izjednačenja (25:25), a dvije minute poslije i do prvog vodstva.Đelekovčan i Karlović nisu mogli sami ‘vući’ svoju ekipu, sva je odgovornost bila na njima, a onda je logično da se pojavljuju i pogreške.

Vrlo loše odigrala je Koprivnica u obrani u drugom poluvremenu, dečki gotovo da nisu napravili ‘pravi’ prekršaj, a tako se domaće utakmice ne mogu dobivati. I u nedjelju je Gerjeviću nedostajalo nekoliko iskusnijih igrača, ali on je tu nemoćan, jer koprivnički rukometaši već dulje vrijeme igraju ‘za čavle’, pa nije čudno da se ne pojavljuju na treninzima i utakmicama. Dokle tako?