6.5 C
Četvrtak, 18. travnja 2024.
natjecanje

Fantastična plesačica Kristina Cvitić osvojila srebro na državnom prvenstvu u Sisku

Odličan rezultat Kristine je rezultat dobrog i kvalitetnog rada u plesnom klubu Koprivnica čija je ona članica od svojih prvih plesnih koraka, a i odlična je učenica u OŠ Đuro Ester Koprivnica.

U Sisku se u organizaciji plesnog kluba Petrinia i Hrvatsko sportsko plesnog saveza, koji je član Hrvatskog olimpijskog odbora, održalo državno prvenstvo za pojedince i parove u standardnim plesovima (engleski valcer, tango, kvikstep, bečki valcer, sloufox).

Na prvenstvu se natjecalo preko 200 natjecatelja iz 16 klubova, što u pojedinačnoj, što u grupama i parovima, a sudilo je sedmoro sudaca.

Među natjecateljima bila je i članica Športskog plesnog kluba Koprivnica Kristina Cvitić koja je u velikoj konkurenciji od 21 natjecatelja (mlađa mladež), od četvrtfinala, polufinala, u finalu osvojila 2. mjesto i srebrnu medalju.

Slijedeće natjecanje je u Bjelovaru 23. ožujka za Trofej grada Bjelovara u organizaciji plesnog kluba H-8 Bjelovar.