5.7 C
prvi obrisi rada novog trenera

Farmaceuti danas gostuju kod Rudeša, prva Ivkovićeva egal utakmica na papiru

Završila je reprezentativna stanka u kojoj su Farmaceuti odigrali dvije prijateljske utakmice, jednu u gostima kod Videotona, a drugu ovog utorka kući protiv Varaždina. Trener Ivković s dečkima je već gotovo mjesec dana, te je i sam najavio kako će se njegov rad početi nazirati tek nakon reprezentativne stanke, kad upozna sve igrače.

Slaven Belupo i Rudeš na tablici Hrvatski Telekom Prve lige dijele tek tri boda, odnosno Slaven je od posljednjeg mjesta ljestvice udaljen tri boda. Farmaceuti već dulje vrijeme ne znaju za pobjedu, dok je Rudeš u posljednjem igranom kolu iznenadio Hajduk preokretom i pobjedom 2-3, čime je ‘skuhao’ otkaz Hajdukovom treneru Carrillu. Njega je naslijedio donedavni Slavenov trener, Željko Kopić.

Koprivničanci ne pamte Rudeš po dobrome, u posljednjem susretu igranom u Koprivnici Rudeš je s dva igrača manje stigao do boda u posljednjoj minuti iz jedanaesterca. Slaven će utakmicu započeti s tri stopera u posljednjoj liniji, dok će u napadu biti Pejić i Ivanovski. Upravo se od potonjeg očekuje povratak u staru formu i postizanje golova.

Susret se igra u Kranjčevićevoj u Zagrebu, danas u 18 sati.