6 C
Četvrtak, 18. travnja 2024.
totalni raspad

Farmaceuti dobili pet komada u Zagrebu i upisali četvrti poraz u nizu, Lokomotivi šesto mjesto Prve HNL

Nogometaši Slaven Belupa danas su gostovali u Zagrebu kod Lokomotive u sklopu 29. kola Hvatski Telekom Prve lige. Uoči susreta, Slaven je bio šesta momčad lige, a Lokomotiva sedma s dva boda manje. Zagrepčanima je trebala pobjeda kako bi prestigli Slaven na ljestvici.

Do 31. minute Lokomotiva je pogotcima Šunjića i Krstanovića vodila 2-0, međutim Slavenu se ukazao Ivanovski koji je stvari vratio na početak do 38. minute, na semaforu je bilo 2-2.

Ipak, u drugom poluvremenu na teren je izašla samo jedna ekipa, ona domaća, koja je s još tri gola potvrdila nova tri boda i šesto mjesto na ljestvici. Farmaceutima je zabio bivši Slavenaš Burić i dva je dodao Radonjić.

U idućem kolu u Koprivnici gostuje Inter Zaprešić.