10.2 C
pripreme

Farmaceuti nadoknadili zaostatak i izvukli remi protiv Diva iz predgrađa u prvom susretu na Arena Cupu

Sastao se Slaven Belupo sa starim znancima iz HNL-a, zaprešičkim Interom. Momčadi Arena Cupa podijeljene su u dvije grupe, Ceja i Finera.

Farmaceuti su jučer stigli u Medulin nastaviti pripreme, a već danas na redu je bila prva utakmica Arena Cupa. Slaven je smješten u hotelu Park Plaza Belvedere, a Ivković na raspolaganju ima 28 igrača, to su Marković, Kurtanjek, Slukić, Šugić (vratari), Međimorec, Jovičić, Goda, Purić, Kitanovski, Katić, Šarlija, Vrljičak, Musa, Vidović, Bouadla, Arap, Puclin, Trebotić, Dolček, Brković, Rebernik, Tatar, Pejić, Doležal, Delić, Ivanovski, Bogojević i Mladen.

Sastao se Slaven Belupo sa starim znancima iz HNL-a, zaprešičkim Interom. Momčadi Arena Cupa podijeljene su u dvije grupe, Ceja i Finera. Farmaceuti su u grupi zvanoj Ceja u kojoj su još zaprešićki Inter, Borac iz Banja Luke i Hrvatski Dragovoljac koji je zamijenio Aluminij Kidričevo u zadnji tren.

U grupi Finera nastupit će Lokomotiva, Zrinjski, Cibalia i Ankaran.

U utakmici protiv Intera Slaven je prvi poveo u 18. minuti, međutim Zaprešićani su ubrzo izjednačili, te u 31. minuti i stigli u vodstvo. Vodstvo su povisili na 3-1 u drugom poluvremenu, da bi Slaven smanjio na 3-2 u 68. minuti. Do konačnog izjednačenja stigli su u 83. minuti postavivši 3-3 i osvojivši prvi bod na Arena Cupu.