HT PRVA LIGA

Farmaceuti ostali kratkih rukava u Zaprešiću, Inter u zadnjim minutama stigao do pobjede

Reprezentativna pauza omogućila je klubovima vrijeme za konsolidaciju pred nastavak prvenstvenih obaveza. Slaven Belupo na kratki odmor otišao je s porazom 6-1 od Lokomotive. Priliku za povratkom na pozitivne staze HT Prve lige imao je danas protiv zaprešićkog Intera u sklopu 8. kola.

Trener Koprivničanaca Ivica Sertić nije mogao računati na dugo ozlijeđenog Vinka Međimorca, Gorana Parackog, Miloša Radivojevića te Tomislava Božića.

Prvo poluvrijeme gledatelji nisu mogli vidjeti pogotke na zaprešićkom stadionu, da bi u drugom dijelu vidjeli njih čak četiri.

Kako se krenulo u drugom dijelu, domaćin je poveo. Strijelac je bio Serderov. Nije se dugo čekalo na izjednačenje, već u 49. minuti poravnao je Nowak.

Ipak, Inter je do kraja susreta uspio doći do pobjede. Trenutak koji je prelomio susret bio je pogodak Mlinara u 87. minuti, gol koji je na semaforu pokazao 2-1 za domaćina. Do kraja susreta Inter je zabio još jednog, za konačnih 3-1 strijelac je bio Mamut.