11.7 C

Farmaceuti po blatu bolji od trećeligaša iz Grabrovnice

Na blatnjavom pomoćnom terenu Gradskog stadiona u Koprivnici u utorak su borbenu utakmicu odigrali Slaven Belupo i trećeligaš Croatia iz Grabrovnice.

Po teškom terenu nije bilo lako kontrolirati loptu, ali igrači obje momčadi zaslužuju čestitke na angažmanu u takvim uvjetima.

Prvi su do prigode za vodstvo došli gosti, Jurić je izbio sam pred Picaka koji je obranio njegov pokušaj.

Na drugoj strani već u 5. minuti Novinić je prebacio vratara Zdelara i smjestio loptu pod gredu za vodstvo od 1:0.

U 11. minuti Glavica se našao u prigodi koju nije iskoristio, a minutu kasnije imao je još jednu stopostotnu priliku, ali mu je lopta uoči udarca odskočila i promašio je okvir vratiju.

Farmaceuti su iz prekida povećali vodstvo. Matoš je ubacio s lijeve strane, na drugoj vratnici Roskam je vratio u sredinu, a Gregurina je iz blizine pogodio za 2:0.

U 39. minuti Melnjak je uputio centaršut s lijevog boka, obrana gostiju nije uspjela namjestiti zaleđe, a Glavica je glavom prevario suparničkog vratara i bilo je to konačnih 3:0.

PRIJATELJSKA UTAKMICA

SLAVEN BELUPO – CROATIA (G) 3:0 (3:0)

KOPRIVNICA – Pomoćni teren Gradskog stadiona. Gledatelja 50. Sudac: Jalžabetić (Koprivnica).

SLAVEN BELUPO: Picak (od 63. Marković), Purić, Grgić, Edson, Melnjak, Roskam, Gregurina, Matoš (od 81. Arap), Glavica, Novinić (od 85. Ujlaki), Celiščak. TRENER: Mladen Frančić.

CROATIA (G): Zdelar, Juralić, Miloš, Suvajac, Begović, Pavlović, Paradinović, Škrinjar, Jurić, Rušiti, Leuštek (još su igrali: Sabađija, Prlić, Bosilkovski, Veličan). TRENER: Željko Ostrman.

STRIJELCI: 1:0 Novinić (5), 2:0 Gregurina (27), 3:0 Glavica (39).