9.9 C
Četvrtak, 25. travnja 2024.

Farmaceuti remizirali sa sesvetskim trećeligašem

Slaven Belupo odigrao je u utorak na umjetnoj travi Gradskog stadiona u Koprivnici prijateljsku utakmicu s trećeligašem Radnikom Legeom iz Sesveta. Iako su gosti vodili s 2:0, Farmaceuti su u završnici prvog poluvremena uspjeli izjednačiti na 2:2, što je ostao i konačan rezultat.

Za Sesvećane, koji surađuju s Dinamom i žele ući u drugu ligu, nastupa i nekoliko iskusnih prvoligaških igrača poput Vlade Petrovića, Sergeja Jekirevića i Kristijana Polovanca. Predstavili su se kao dobra i čvrsta momčad, a u nastavku su zaigrali s pričuvama.

Što se Slavena tiče, vrijedi istaknuti lijep pogodak Jurice Marčinkovića, još jedan gol Tomislava Bušića u pripremnoj utakmici te gredu i vratnicu Poredskog, kao i Havojićevu vratnicu potkraj utakmice.

PRIJATELJSKA UTAKMICA

SLAVEN BELUPO – RADNIK LEGEA 2:2 (2:2)

KOPRIVNICA – Gradski stadion, igralište s umjetnom travom. Gledatelja 50. Sudac: Šimčić (Koprivnica).

SLAVEN BELUPO: Nurković, Frljužec, Kokalović (od 66. Grabar), Šestak, Ivanović, Papa (od 46. Havojić), Gregurina, Marčinković (od 46. Potroško), Jurakić (od 46. Kuprešak), Poredski, Bušić. TRENER: Pavo Crnac.

RADNIK LEGEA: Galović, Pažin, Hodonj, Polovanec, Glasović, Jurjević, Jakirević, Kiš, Vinčić, Šimić (od 4. Vukić), Petrović (II. poluvrijeme: Galović, K. Kovačević, Glasović, Ćorluka, Sesar, Klarić, Pisačić, N. Kovačević, Franjić, Vukić, Kulji). TRENER: Goran Lacković.

STRIJELCI: 0:1 Polovanec (10), 0:2 Kiš (35), 1:2 Marčinković (41), 2:2 Bušić (42).