9.6 C
Četvrtak, 25. travnja 2024.
četvrta nl bj-kc-vt

Ferdinandovac odnio bod iz Imbriovca, Kloštrani primili dva gola u sudačkoj nadoknadi za prvi poraz u sezoni

U sljedećem kolu igra veliki derbi Tehničara i Pitomače, a i Molvarci dočekuju Borac

Kompletirano je 5. kolo Četvrte NL BJ-KC-VT, koje i nije bilo previše sretno za predstavnike iz naše županije. Slavio je jedino Tehničar, i to još jučer s visokih 6:1, a istovremeno su Molvarci pali u Pitomači s 2:0.

Svi ostali klubovi s područja županije bili su danas u akciji, a najzanimljiviji dvoboj bio je onaj u Imbriovcu, gdje je Borac ugostio Ferdinandovac. I jedni i drugi solidno su otvorili sezonu, a sukladno tome i danas su podijelili po bod. Poveli su gosti u 35. minuti preko Milinovića, no samo tri minute kasnije konačnih 1:1 postavio je Poldrugač.

Kloštrani su bili domaćini Bilogori iz Grubišnog Polja te su upisali prvi prvenstveni poraz. Zanimljivo, oba pogotka dobili su u sudačkoj nadoknadi, nakon što su u 80. minuti ostali s igračem više, jer je pocrvenio gostujući igrač. Također, poraz, ali minimalni od 1:0 upisali su i Legrađani, koji nikako da uhvate pravi korak. Danas su pali u Voćinu.

Na ljestvici je Tehničar (15) vodeći s tri boda više od Pitomače (12) , Kloštrani (10), Ferdinandovčani (10) i Imbriovčani (8) drže peto, šesto i sedmo mjesto, Molvarci (6) su deveti, a Legrađani pretposljednji sa samo jednim bodom. Imaju sreće što u ligi postoji Suhopolje koje svi kantaju, i koje nije zabilo nijedan pogodak, a primilo čak 31.

Napomenimo kako se u sljedećem kolu igra veliki derbi Tehničara i Pitomače, a i Molvarci dočekuju Borac, što će, također, biti odlična utakmica.