ČETVRTA NL BJ-KC-VT

Ferdinandovac pobijedio Grubišno Polje, prvi su sa sedam bodova prednosti i utakmicom više od Bilogore

Kompletirano je kolo.

Današnjim derbijem između Ferdinandovca i Bilogore 91 kompletirano je 24. kolo Četvrte NL Bjelovar – Koprivnica – Virovitica.

Kako su igrali ostali koprivničko-križevački predstavnici pogledajte ovdje.

Glede utakmice u Ferdinandovcu, utakmice u kojoj su se susreli vodeći klubovi lige, ona je zaključena rezultatom 2-0, odnosno pobjedom domaćina. Pogotke za Ferdinandovčane postigli su Križanović u 40. minuti, realiziravši situaciju jedan-na-jedan, te Karan koji je 80. minuti puknuo s ruba kaznenog prostora i potvrdio veliko slavlje

Time imaju sedam bodova više od Bilogore, svojih prvih pratitelja, ali i utakmicu više.

Četvrta NL Bjelovar – Koprivnica – Virovitica, 24. kolo, subota 15. svibnja, 17.30 sati:

Ferdinandovac – Bilogora 91 2-0