TURNIR U LEGRADU

U finalu branitelj naslova Tehničar lovi trofej protiv Mladosti
U

U subotu će, u utakmici za treće mjesto, u 16.30 snage odmjeriti Graničar iz Legrada i Osvit, a finale između Tehničara i Mladosti je na rasporedu u 18.15.

Na pripremnom nogometnom turniru u Legradu odigrane su polufinalne utakmice nakon kojih su se saznali finalisti.

U prvoj polufinalnoj utakmici sastali su se domaćin turnira Graničar iz Legrada i branitelj naslova Tehničar iz Cvetkovca. Osvajač prošlogodišnjeg turnira Tehničar svladao je domaćine sa uvjerljivim rezultatom od 6:0. Hat-trick je postigao Kosir, dva gola je zabio Hudak, a jedan pogodak postigao je Drk.

Druga polufinalna utakmica igrala se između Osvita iz Đelekovca i Mladosti iz Svete Marije. Osvit je poveo 2:0 pogocima Drvarića. Prije poluvremena Mladost smanjuje na 2:1. U nastavku utakmice Mladost je potpuno preokrenula utakmicu i rezultat je na kraju završio s čak 2:5.