9.9 C
NASTUP

FOTO Aktivan vikend koprivničkih atletičara, trčali su na Prvenstvu Hrvatske i utrci za mač Grofa Draskovicha

U nastavku pogledajte kakve su rezultate postigli.

Atletski klub Koprivnica imao je predstavnike na Prvenstvu Hrvatske za juniore i juniorke održanom protekli vikend u Čakovcu.

Prvoga dana, štafeta 4×100 metara, u sastavu Josipa Mikulec, Tena Šaško, Tea Šaško i Anja Slavinić, osvojila je šest mjesto. Dan kasnije, Tara Rušak je na 3000 metara osvojila deveto mjesto, pritom postavivši osobni rekord.

Koprivničanci su, također, bili na 7. utrci za mač Grofa Draskovicha, odnosno utrci Kupa sjeverozapadne Hrvatske koja se trčala jučer u Trakošćanu. Nastupili su Antonio Gložinić i Natalija Slavinić. Gložinić je u utrci na deset kilometara bio šesti u ukupnom poretku i prvi u kategoriji M19. N. Slavinić je, pak, bila 16. u kategoriji Ž40 u utrci dugoj pet kilometara.