FOTO Antonio Gložinić ukupno treći te prvi u svojoj kategoriji Kupa sjeverozapadne Hrvatske

Osim svečanoga dijela, dan kasnije koprivničke atletičarke i atletičari odradili su i nastup na pojedinačnom Prvenstvu Hrvatske u krosu u Zagrebu.

0

Proglašenje pobjednika Kupa sjeverozapadne Hrvatske u cestovnim utrkama održano je u petak u Varaždinu. Tijekom 2021. godine održano je 17 utrka u kojima je sudjelovalo više od 900 natjecateljica i natjecatelja. Član Atletskog kluba Koprivnica Antonio Gložinić osvojio je ukupno treće mjesto te prvo mjesto u kategoriji M19.

Petar Slavinić u kategoriji limača na 800 metara osvojio je četvrto mjesto, Gložinić je među juniorima na šest kilometara bio 11, seniorka Lora Žuliček na istoj je poziciji zaključila utrku na osam kilometara, dok je Oliver Orešić, također senior, bio 12. na deset kilometara.

Nastupili su i Tara Rušak u kategoriji mlađih juniorki na tri kilometra, Tija Požgaj u kategoriji limačica na 800 metara, Luka Kolonić i Luka Kvaternik u kategoriji mlađih kadeta na jedan kilometar te Matea Cenko, Zara Rupčić, Ivana Cenko i Dora Lovrinović u kategoriji mlađih kadetkinja, također na jedan kilometar.