VARAŽDIN I CESTICA

FOTO Atletičari Koprivnice ostvarili dojmljive rezultate u brojnim disciplinama

Zlatne medalje osvojili su Dora Lovrinović te kombinacija Kolonić, Blažinec, Kvaternik i Petrić, srebrnu Lovrinović, Cenko, Kolar i Vrbnjak, dok su pojedinačne bronce dohvatili Luka Kvaternik, Sven Džendžo i Ivana Cenko.

Članovi Atletskog kluba Koprivnica protekli su vikend sudjelovali na natjecanjima u Varaždinu i Cestici.

U Varaždinu su, na prvom kolu HALS-a, nastupali u utrkama na 60 i 600 metara, skoku u dalj, bacanju vortexa, utrkama 4×60 i 4×200 metara, bacanju kugle, utrkama na 80 i 100 metara s preponama, utrci 800 metara, skoku u vis i bacanju diska.

Koprivnicu su predstavljali Dora Lovrinović, Ivana Cenko, Ella Kolar, Melani Vrbnjak, Lukas Petrić, Luka Kvaternik, Krsto Blažinec, Sven Džendžo, Luka Kolonić, Rajna Perošić, Jana Salajec, Sandra Tot, Mateo Šegović, Ivan Bebek, Janko Suton, Jakov Jurić, Anja Slavinić, Angela Brgles Jukić, Tara Rušak, Matea Petričević, Laura Sabolec, Leonarda Ilišin, Tea Šaško, Nika Kušter, Ina Grivić, Bernard Kralj, Leo Tilošanec, Tena Šaško, Petra Ivković, Vladimir Ježovita i Albert Rušak.

Na drugome događaju, 2. Memorijalnoj utrci Matija Milec, Romano Šegović zauzeo je 25. mjesto u sveukupnom poretku (21. u muškoj kategoriji) pet kilometara duge utrke. Božo Šegović je, pak, bio 19. (18. u muškoj kategoriji) na utrci od 10.5 kilometara.