2.6 C
Petak, 19. travnja 2024.
Četvrta liga

FOTO Belobrk s četiri komada ispratio Čazmu, Tehničar preokretom slavio protiv Kloštra, Virje ispustilo pobjedu

Križevački Radnik gostovao je na teškom terenu kod Tomislava u Bereku. Prvi dio prošao je bez golova, a tako je ostalo i do kraja.

Dvadeset i drugo kolo je pred nama što se tiče Četvrte lige, one međužupanijske, a na vrhu je nikad napetije. Na prvoj poziciji stalno se izmjenjuju Tehničar i Papuk, pa stoga jedva čekamo posljednje kolo da vidimo tko će osvojiti prvenstvo.

Tehničar je igrao kod kuće protiv kloštranske Mladosti. Da su Kloštrani neugodni, to već znaju i ptice na grani. Prvi pogodak na utakmici djelo je gostujućeg Matančića koji je zabio u 43. minuti, tik prije odmora, u najgore vrijeme za domaćina. Srećom po domaće navijače, Tehničar se trgnuo i na kraju slavio s 3-2.

Picoki su kod kuće dočekali posljednjeplasiranu Čazmu. Za tri boda pobrinuo se tko drugi nego Vjekoslav Belobrk. Otvorio je utakmicu pogotkom, no gosti iz Čazme uspjeli su izjednačiti. Graničar je u novo vodstvo vratio Belobrk krasnim pogotkom, da bi samo minutu kasnije asistirao Topolčiću za 3-1, rezultat s kojim se otišlo na odmor. Čim je krenulo drugo poluvrijeme, opet Belobrk, 4-1, hat-trick. Ni tu nije stao jer utakmica je završila rezultatom 6-1. Belobrk četiri komada, Topolčić i Lovrak po jedan gol.

Virovski Podravac ugostio je neugodnu Slatinu. Općina Virje jučer i danas slavi Virovsku prkačijadu, stoga su domaći nogometaši imali još veći motiv. Prvih 45 minuta završilo je minimalnim vodstvom Podravca, strijelac je bio Šignjar. Slatina se uspjela vratiti i iščupati bod preko Vurdelje koji je zabio za poravnanje rezultata i konačnih 1-1.

Pitomača je odmjerila snage s Garićem i upisala pobjedu od 2-1Papuk je slavio protiv predavačkog Dinama s 5-0.

Posljednji susret 22. kola igra se sutra u Ferdinandovcu gdje kod istoimenog domaćina gostuje Virovitica.