9.6 C
KC liga, 10. kolo

FOTO Bimbo iznenadio CB Golf, Active Commerce zasjeo na čelo

ePodravina.hr/Kosinus, svladavši Petgrad/OPG Radiček, stigla je do prve pobjede nakon 7. kola, dok je drugi put ove sezone uspješan bio KKC PiXel. Sedma sila s 3:1 nadvisila je posljednjeplasiranu Skladgradnju.

Pobjedom protiv vodećeg CB Golfa, ekipa Bimba priredila je ovotjedno iznenađenje na KC ligi. Matošić i Obradović nanijeli su prvi ovosezonski poraz, do ovoga vikenda vodećoj, momčadi CB Golfa, dok je u posljednjoj minuti utakmice Kovaček uspio tek smanjiti rezultat.

Poraz CB Golfa spremno su dočekali igrači Active Commerca te uvjerljivom pobjedom ponovno, nakon sedmog kola, zasjeli na vodeću ligašku poziciju. S visokih 5:1 bili su bolji od Caffe bara 048/U.Š.R.P.S.

Nakon postignutih sedam pogodaka u prošlome kolu, UMN Koprivnica ovog je puta utakmicu završila sa samo jednim, ali to je bilo dovoljno za pobjedu protiv Inducte ++.

Najuzbudljiviji dvoboj vodili su Romantičari i CB Cezar. U posljednje četiri minute rezultat se mijenjao čak četiri puta. Od 3:3 pa do konačnih 5:4 za CB Cezar. Dva su pogotka pala u 29. minuti susreta. Prvo je trostruki strijelac Jazvec postavio neriješenih 4:4, da bi potom Sertić zabio za pobjedu CB Cezara.

U ženskome dijelu natjecanja s odličnim igrama nastavljaju Kapljice. Nakon dvije uzastopne, i prve ovosezonske, pobjede, ovog su vikenda izvukle bod protiv vodećeg Repaša.

Bodove su podijelile i ekipe Drnja i Iskre, te tako nastavile grčevitu borbu za naslov s Repašom, dok je Koprivnica s minimalnih 1:0 bila bolja od ekipe Li-La.

REZULTATI – MUŠKI, 10. KOLO:

KKC PiXel – Grad Koprivnica 4:1 (Kušević, Baruškin, Pišpek, Plemeniti / Beg)

Sedma sila – Skladgradnja 3:1 (Šimunić, Kapetanić, Zagrajski / Perošić)

NK Romantičari – CB Cezar 4:5 (Jazvec 3, Fusić / Omrčen-Čeko 2, Jagić, Međimorec, Sertić)

CB Golf – Bimbo 1:2 (Kovaček / Matošić, Obradović)

Petgrad/OPG Radiček – ePodravina.hr/Kosinus 1:2 (Šimunić / Fulir, Andrašić)

Active Commerce – CB 048/U.Š.R.P.S. 5:1 (Ogrizović 2, Petrović 2, Dodik / Osman)

Inducta++ – UMN Koprivnica 0:1 (Kokša)