Četvrtak, 25. travnja 2024.
PRVA I DRUGA ŽNL

FOTO Borac odnio puni plijen s Old Traforda, Reka doživjela težak, povijesni potop u Prugovcu

Ostali rezultati u nastavku.

Svi susreti 11. kola Prve ŽNL odigrani su danas. Program je počeo prijepodnevnim susretom u Kunovcu gdje je protiv domaćeg Bratstva, u derbiju kola, igrao imbriovečki Borac. Gosti iz Imbriovca bili su spretniji te su odnijeli sva tri boda s Old Traforda rezultatom 1-2.

Ostali su igrali u 14 sati. Vodeća Sloga iz Koprivničkog Ivanca otišla je putem Sigeca. Protiv Mladosti bilo je 2-5. U Peterancu su se susreli Panonija Lipa. Gosti iz Hlebina slavili su s 0-2.

Trećeplasirana molvarska Mladost remizirala je u gostima kod Viktorije, bilo je 2-2. Ostale rezultate Prve ŽNL pogledajte u nastavku.

Prva ŽNL, 11. kolo, 8. studenog, 14 sati:

NK Bratstvo – NK Borac 1-2
NK Panonija – NK Lipa 0-2
NK Mladost (S) – NK Sloga 2-5
NK Tomislav Radnik – NK Miklinovec / odgođeno zbog koronavirusa u domaćim redovima
NK Kalinovac – NK Osvit 1-9
NK Viktorija – NK Mladost Molve 2-2
NK Drava (NP) – NK Prekodravac 1-1

Tri susreta Druge ŽNL odigrana su jučer. Kolo je danas kompletirano. Vodeća Drava iz Podravskih Sesveta opet je pobijedila. Sada su rezultatom 2-3 bili bolji od Rudara u Glogovcu.

Izdvojimo utakmicu Gornje Rijeke Močila u kojoj je nakon 90 minuta bilo 1-2. te težak potop Reke u Prugovcu gdje su izgubili čak 16-0. Ostali rezultati u nastavku.