5.7 C
raspad prugovca u torčecu

FOTO Bratstvo uzelo bod u Imbriovcu, ivanečku Slogu trese kriza, Panonija bolja od Omladinca

Viktorija iz Vojakovca nakon uvjerljive pobjede u drugom kolu danas je dočekala momčad Rudara.

Treće kolo Prve ŽNL krenulo je jučerašnjim susretom Tehnike i novigradske Drave, a koji je završio minimalnom pobjedom domaćina. Danas se ono nastavilo utakmicom Osvita i Kalinovca. Ova utakmica započela je u tradicionalnih đelekovečkih 10 prijepodne.

Momčad Osvita nastavila je sa sjajnom igrom u otvaranju prvenstva te upisala treću uzastopnu pobjedu. Goste načeo Paradžik, a do poluvremena je još dva dodao Glavak. Kurek je postavio 4-0, da bi gosti zabili utješni pogodak za konačnih 4-1.

Napeta utakmica igrala se u Drnju. Tomislav je ugostio ekipu Lipe iz Hlebina. Čvrsta utakmica završila je bez pogodaka.

Molvarska Mladost na svom je Krbuljinu dočekala legradski Graničar. Domaći su iskoristili prednost domaćeg terena i uvjerljivo slavili 2-0.

Miklinovčani su gostovali kod Tomislav-Radnika gdje su poraženi s minimalnih 1-0.

Branitelji naslova iz Imbriovca na svom su terenu odmjerili snage s kunovečkim Bratstvom. Dobru igru gosti su naplatili nakon 90 minuta uzevši veliki bod u Velikom vrtu, rezultat je bio 2-2.

Ivanečka Sloga i dalje je u krizi. Danas je Prekodravac uzeo sva tri boda zabivši baš tri pogotka.

Sloga KI – Prekodravac 0-3

Što se tiče Druge ŽNL, Prugovac je na gostovanju u Torčecu doslovno rastavljen s 9-0 za domaćina. Viktorija iz Vojakovca nakon uvjerljive pobjede u drugom kolu danas je dočekala momčad Rudara. Nakon 90 minuta bilo je 3-0.

Panonija i Omladinac iz Herešina odigrali su 3-0, dok je Reka na gostovanju kod Kalnika teško poražena 6-3.

Derbi trećeg kola za vrh lige igrao se u Starigradu gdje je gostovala Mladost iz Sigeca. Utakmica je završila podjelom bodova 2-2. Fugaplast iz Gole gostovao je kod Močila i tamo doživio poraz 4-0.

Hrvatski bojovnik u 16 sati ugostio je Mladost iz Koprivničkih Bregi. Gosti su odigrali vrlo dobro i uzeli sva tri boda rezultatom 1-2.