9.9 C
nemile scene na derbiju u drnju

FOTO Četiri isključenja, tučnjave igrača i navijača obilježile derbi za prvaka Prve županijske lige

Pred više od 400 navijača, Tomislav je na kraju pobijedio 1:0 i odnio sva tri boda, a utakmicu su obilježile uzavrele strasti igrača i navijača.

U Drnju je danas odigrana utakmica između domaćeg Tomislava i gostujuće Mladosti iz Kloštra Podravskog, u sklopu 23. kola.

Velik ulog bio je u ovoj utakmici, za obje momčadi, budući je odlučivala o prvom mjestu i plasmanu u Međužupanijsku ligu.

Sve je počelo u 55. minuti kada je sudac dosudio kazneni udarac za domaću momčad, nakon prekršaja gostujućeg igrača u vlastitom kaznenom prostoru. U 59. minuti, kod vodstva domaćih 1:0, dogodio se incident u kojem je sudjelovalo više igrača obje momčadi.

Kulminiralo je kada su iz skupine gostujućih navijača dvojica preskočila ograđeni dio igrališta i ušla u teren za igru, jedan s bocom u ruci. Morali su intervenirati redari koji su smirili situaciju, no povjerenik za sigurnost na današnjoj utakmici, Goran Kraljić je dobio udarac šakom u glavu od strane gostujućeg navijača.

Isključeni su domaći igrač Goran Kolarek i gostujući Stjepan Kovačić zbog međusobnog udaranja u prekidu igre, da bi samo minutu kasnije bio isključen i Marko Keljar zbog nesportskog ponašanja prema navijačima i treneru domaćih Mariju Žuljiću koji je također tom prilikom isključen zbog učestalog prigovaranja i nesportskog ponašanja.

Prilikom navedenih nemilih scena među igračima događale su se iste i među navijačima u kojima su prednjačili navijači gostujuće momčadi, bilo je udaranja na sve strane, ali sve se na sreću brzo smirilo.

Po završetku utakmice isključeni igrač domaće momčadi Kolarek i isključeni igrač gostujuće momčadi Kovačić ponovno su nastavili svoj show, ušli u teren za igru i nastavili sa nesportskim ponašanjem.

Prema zapisniku delegata suđenje je bilo korektno i sudac Bruno Ritoša  nije utjecao na navedene incidente, tako da se oko toga neće vući repovi, a o incidentu između igrača i navijača najbolje govore zapažanja Zlatka Šimčića, delegata utakmice.

U nastavku pogledajte fotogaleriju s utakmice i nemilih scena u Drnju.

Nezgoda

UPRAVO Policija u centru Koprivnice, provodi se očevid kraj pošte

Lakša prometna nesreća dogodila se maloprije u centru Koprivnice. Policija je na mjestu događaja i provodi očevid, a kako neslužbeno...