savršeno vrijeme

FOTO Četvrti Triathlon & Run na Šoderici u punom jeku, svi se bore do zadnje kapi znoja

Natjecati su se mogli svi aktivni sportaši i rekreativci, muškog i ženskog spola. Za sigurnost bila je zadužena HGSS.

Danas je u 9.30 sati i službeno započeo četvrti Triathlon & Run Šoderica. Organizatori su sportska udruga Veliko srce Koprivnica i Atletski klub Koprivnica, a start i cilj utrke bio je na plaži na Lazinama.

Natjecati su se mogli svi aktivni sportaši i rekreativci, muškog i ženskog spola. Za sigurnost bila je zadužena HGSS. Kajaci su osiguravali stazu tijekom cijelog plivačkog natjecanja i biciklističkog dijela utrke, dok su volonteri raspoređeni duž trkačkog dijela.

Na raspolaganju su bile dvije utrke. Jedna je super sprint triatlon koji se sastoji od 250 metara plivanja, pa nakon toga natjecatelji sjedaju na bicikle i kreću na 10 kilometara dugu vožnju. Zatim moraju natrag do istog mjesta, gdje odlažu bicikle i kreću u trkačku dionicu koja je duga 2500 metara.

Rezultate donosimo uskoro, kada sve aktivnosti završe.

Raspored 4. Triathlon & Run Šoderica

8.30 – 9.00 – dolazak i prijave natjecatelja
9.30 – start utrke
11.00 – trčanje na 2500 m i 5000 m
12.00 – Spretno do cilja – utrka osoba s intelektualnim teškoćama i njihovim partnerima / sportašima