čestitamo svima

FOTO Članovi koprivničkog ŠPK Koprivnica briljirali na jučerašnjem državnom natjecanju u latino-američkim plesovima

Državni prvaci su u najjačoj kategoriji plesni par Viktor Sabo-Vanja Vujić, ŠPK Optimus Zagreb koji su i prošlogodišnji prvaci.

U Koprivnici, u sportskoj dvorani Srednje škole održano je državno prvenstvo u  latinsko-američkim plesovima  za parove, pojedince i grupe  u organizaciji Hrvatskog sportskog plesnog saveza i domaćina ŠPK Ritam-Koprivnica. Natjecalo se je preko 200 natjecatelja, što u parovima, pojedinačnoj i po grupama.

Među natjecateljima bili su i članovi ŠPK Koprivnica  koji su ostvarili  u kategoriji pojedinaca u pet plesova slijedeće rezultate: Franka Žufika osvojila je peto mjesto u finalu od sedam natjecatelja, Paula Škrobar 20. mjesto od 40 natjecatelja,  Kristina Cvitić  od osmine, četvrtine, polufinala  do finala u konkurenciji od 40 natjecatelja osvojila je peto mjesto dok je Nika Barić bila sedma, a Mateja Kolarić osvojila  je 14 mjesto.

Državni prvaci u kategoriji Veterana II su poznati plesni par Marina Tomac-Rojčević i Neno Rojčević.  Sedmo mjesto osvojili su Laura Krog i Vinko Sabolić, a deveto Lara Vuković i Fran Jakopanec