6.3 C
Utorak, 23. travnja 2024.
PRVO KOLO KUPA

FOTO Članovi Ronilačkog kluba Šoderica osvojili brojne medalje na riječkoj Kantridi

Među trinaest predstavnika RK Šoderica, najviše se istaknuo mlađi junior Viktor Lovreković.

Članovi Ronilačkog kluba Šoderica prošlog su vikenda nastupili na prvom kolo otvorenog Kupa Hrvatske u plivanju perajama i brzinskom ronjenju koje se održalo na bazenima Kantride u Rijeci.

Među trinaest predstavnika RK Šoderica, najviše se istaknuo mlađi junior Viktor Lovreković koji je osvojio prvo mjesto u plivanju perajama na 50 metara, na 400 metara te ronjenju na dah na 50 metara. Viktor je osvojio i treće mjesto u plivanju bf na 100 metara, a na utrci od 400 metara pp oborio je i državni rekord Hrvatske u kategoriji mlađih juniora.

Među juniorima odlične rezultate postigao je i Leo Bradić s osvojenim drugim mjestom u plivanju perajama na 400 metara, drugim mjestom u plivanju bf na 100 metara, drugim mjestom u apnei na 50 metara i trećim mjestom u plivanju perajama na 50 metara.

Među kadetima je bio odličan Tin Treščec osvojivši prvo mjesto u plivanju perajama na 50 metara, drugo mjesto na 100 metara bf, drugo mjesto na 400 metara pp i drugo mjesto na utrci apnea na 50 metara.

Među mlađim kadetima Luka Nikola Radolić osvojio je četvero mjesto na 400 metara pp, peto mjesto na 100 metara bf i šesto mjesto na 50 metara pp, dok je Petar Treščec na 400 metara pp bio peti, na 50 metara pp osmi, a na 100 metara bf bio je deveti.

Mlađa juniorka Ilona Sataić bila je četvrta na 100 metara bf i 400 metara pp, a sedma na 50 metara pp.

Kadetkinja Isabella Victoria Švegović osvojila je drugo mjesto na 100 metara bf i 50 metara apnea, a na utrkama 50 metara pp i 400 metara pp bila je treća, dok je Rea Vuk na 400 metara pp bila četvrta, na 100 metara bf peta, a na 50 metara pp sedma.

Od mlađih kadetkinja Dora Bradić je na 400 metara pp bila peta, a na 50 metara pp i 100 metara bf četrnaesta, dok je Ljupka Patrčević Lončarić na 400 metara pp bila šesta, a na 50 metara pp i 100 metara bf jedanaesta. Mlađa kadetkinja Nina Sabol bila je petnaesta na 50 metara pp i 100 metara bf.

U kadetskoj štafeti sudjelovali su Luka Nikola Radolić, Tin Treščec, Petar Koluder i Sven Blažek te osvojili prvo mjesto, a kadetkinje u sastavu Dora Bradić, Ljupka Patrčević Lončarić, Isabella Victoria Švegović i Rea Vuk bile su treće.

Državna cesta broj 10

KAOS Pet minuta nakon prometne na brzoj cesti dogodio se i lančani sudar, vozač prebrzo jurio

Nakon prve prometne nesreće na državnoj cesti broj 10 došlo je do još jedne prometne nesreće s materijalnom štetom....