2.6 C
ČETVRTA NL BJ-KC-VT

FOTO Cvetkovčani okrenuli Ferdinandovčane, Pitomača na gostovanju Picoke

Sutra će također u 15.30 sati, igrati Borac i Garić u Imbriovcu te Mladost i legradski Graničar u Kloštru Podravskom.

Na Starome bregu i ovoga se vikenda igrao četvrtoligaški nogomet. Nakon što je bio u vrhu Treće HNL Sjever, Tehničar sada suvereno predvodi Četvrtu NL BjelovarKoprivnicaVirovitica. Niz nepobjedivosti nastavio se u ovotjednom, 9. kolu kada su u Cvetkovcu savladali Ferdinandovac. Goste predvođene trenerom Mladenom Karanom pobijedili su rezultatom 2:1, iako u Ferdinandovčani poveli preko Karla Đipala. Ipak, stvari su na svoje mjesto vratili Lovrek i Hlišć.

Đurđevački Graničar poražen je od Pitomače. Favorizirani gost s Ivanom Presečanom na klupi tri boda zgrabio je nakon poraza od Slatine. Ishod sa ŠRC-a u Đurđevcu glasi 2:4. Domaćini su poveli preko Miklaušića, gosti okrenuli golovima Paradinovića, a u zadnjoj minuti prvog dijela utakmice poravnao je Šostarec. Nastavak je pripao favoriziranim gostima za koje je dva komada zabio Matančić.

Uz navedene, danas su odigrane još tri utakmice čije rezultate možete vidjeti u nastavku.

Četvrta NL Bjelovar – Koprivnica – Virovitica, 9. kolo, 23. i 24. listopad, 15.30 sati:

Slatina – Graničar B 5:2
Graničar Đ – Pitomača 2:4
Tehničar – Ferdinandovac 2:1
Bilogora 91 – Suhopolje 3:1
Čazma – Dinamo P 4:2