7.9 C
MEMORIJALNI TURNIR u Herešinu

FOTO Domaćin Omladinac u finalu bolji od branitelja naslova Sloge

Susret je završio uvjerljivom pobjedom domaćina koji su zasluženo osvojili turnir u svojem Herešinu.

Na 33. Memorijalnom turniru u Herešinu odigrana je utakmica za treće mjesto između Starigrada i Prekodravca i finale u kojem su snage odmjerili domaćin Omladinac iz Herešina i Sloga iz Koprivničkog Ivanca.

U utakmici za treće mjesto igrali su Starigrad i Prekodravac iz Ždale. Već u prvom napadu u 4. minuti Starigrad je poveo 1:0 preko Mijatovića. U 11. minuti Prekodravac poravnava na 1:1. Pogodak je postigao Nikola Posavec.

U drugom dijelu ekipa iz Ždale krenula je napadački i preokrenula rezultat na 1:2. Svoj drugi pogodak na utakmici postigao je Nikola Posavec.

U finalu su se sastali domaćin Omladinac iz Herešina i branitelj naslova prošlogodišnjeg turnira Sloga iz Koprivničkog Ivanca. Unatoč povremenoj kiši domaćini su u prvom poluvremenu uspjeli povesti 2:0 pogocima Hajdukovića u 15. i Polančeca u 22. minuti.

U nastavku utakmice nogometaši Sloge počeli su napadati, ali nisu uspjeli ozbiljnije zaprijetiti Omladincu. Domaćini su uzvratili i povećali svoje vodstvo na 3:0 u 56. minuti pogotkom Bartolića. U 67. minuti svojim drugim pogotkom na 4:0 povisuje Polančec. Susret je završio uvjerljivom pobjedom domaćina koji su zasluženo osvojili turnir u svojem Herešinu.

Sve utakmice rutinski i korektno odsudili su suci Juriša, Novak i Rakić.