18.7 C
drava uzela bod u hlebinama

FOTO Drnje uvjerljivo bolje u derbiju, Osvit slavio u Molvama, Podravec uništio Kalnik s čak 10 pogodaka

Šesto kolo Prve ŽNL otvoreno je jučer pobjedom legradskog Graničara protiv Borca 1-0, čovjek odluke bio je Orehovec. Miklinovčani su upisali pobjedu protiv Sloge iz Koprivničkog Ivanca, a kolo se nastavilo današnjim prijepodnevnim susretom Bratstva i Prekodravca.

Poveli su gosti iz Ždale u 7. minuti pogotkom Topića, no domaćin je u drugom poluvremenu u potpunosti okrenuo utakmicu i upisao tri boda, ponajviše zahvaljujući Hajdiću koji je zabio dva i Slijepčeviću koji je bio strijelac jednog pogotka. Bratstvo 3, Prekodravac 1.

U popodnevnom terminu, u 16 sati, u Hlebinama je gostovala novigradska Drava. Gosti su se pokazali spretnima osvojivši bod na teškom terenu, završilo je 1-1.

Kalinovac je na domaćem terenu ugostio Građevinare iz Koprivnice. Utakmica je završila bez pogodaka podjelom bodova.

Derbi kola igrao se u Drnju gdje su se sastali su se dva Tomislava, onaj domaći iz onaj iz Žabna. Pobijedio je Tomislav iZ Drnja rezultatom 4-1.

Nk Tomislav D - Nk Tomislav SiZ

Osvit iz Đelekovca gostovao je u Molvama kod tamošnje Mladosti gdje je slavio s 0-2.

Mladost-Molve – Osvit 0-2

U Drugoj ŽNL jučer je odigran susret Omladinca i Močila, susret u kojem je domaćin upisao sjajnu pobjedu nad drugoplasiranim Močilama, bilo je 4-0.

Prugovac je u Kozarevcu ugostio Fugaplast te je napokon upisao pobjedu 1-0, a sigečka Mladost na svom je travnjaku svladala Hrvatski bojovnik s 2-1.

Reka i bregovska Mladost odigrali su 1-3, a Starigrad je na gostovanju u Glogovcu kod Rudara osvojio sva tri boda pobijedivši 1-4.

Nk Podravec - Nk Kalnik

Foto: Ivan BrkićU Torčecu se igrao susret domaćeg Podravca i Kalnika, nakon 90 minuta bilo je čak 10-0. Viktorija iz Vojakovca upisala je poraz protiv Panonije iz Peteranca, gosti su bili bolji s 0-3.