5.1 C
UPORNOST SE ISPLATI

FOTO Đurđevački Graničar nakon devet prvenstvenih kola ostvario prvu ligašku pobjedu

U susretu punom prilika s obje strane, istaknule su se Jelena Kokša i Lana Jagetić.

Cure iz nogometnog kluba Graničar u subotu su na domaćem terenu u Đurđevcu u sklopu 10. kola 2.HNL za žene dočekale ŽNK Mikanovce. Đurđevčanke dosad nisu imale razloga za slavlje, na tablici su zadnje i bile su bez pobjede, no – stvari se mijenjaju.

Naime, ŽNK Graničar slavio je na kraju s 4-1 i tako došao do prvog troboda u prvenstvu. Iako su gošće povele u 13. minuti, domaće se u susret vraćaju poravnanjem rezultata dvije minute kasnije. Pogodak je, kao i preostala tri u nastavku, postigla Jelena Kokša. U susretu punom prilika s obje strane, istaknula se i golmanica domaćina Lana Jagetić, koja je uspješno zaustavljala napade gostiju.

I jedna i druga ekipa dvoboj je završila u dobrom raspoloženju bez incidenata i ozljeda.

[FOTO/VIDEO] KONCERT ZA PAMĆENJE Jole napunio dvorište Starog grada, Đurđevčani pjevali sve hitove

"Nosi mi se bijela boja", "Tijelo ko remek djelo" samo su neki od hitova popularnog Joleta koji su se...