5.7 C
Utorak, 19. ožujka 2024.
4. kik cup

FOTO Đurđevački karatisti poharali međunarodni kup Rudolfa Perešina u Križu, kući donijeli devet medalja

Natjecatelje su pripremali treneri Valentina Benc, Darko i Jakov Bunjevac.

Karate klub Đurđevac je u subotu 27. listopada nastupio na 4. KIK CUP RUDOLF PEREŠIN, međunarodnom karate turniru koji se održao u sportskoj dvorani OŠ Križ.

Na ovom turniru okupilo se 624 natjecatelja iz 59 klubova i 8 država, a đurđevački natjecatelji osvojili su  tri zlatne, tri srebrne i tri brončane medalje. Zlatne medalje osvojili su Ema Čorba, Ivan Juričić i Josip Pandur.

Srebrne medalje osvojili su Mateja Prevedan u dvije kategorije i Domagoj Kesak. Brončane medalje osvojili su Nika Pandur, Patrik Zlatec i Lorena Čorba.

Na turniru su nastupili još Sebastijan Mesarov koji je osvojio peto mjesto, Lea Hrženjak je uzela također peto mjesto kao i Valerio Prevedan i Niko Marović. Petra Gašparec i Ema Juričić nisu uspjele doći do medalje.