5.4 C
4. kik cup

FOTO Đurđevački karatisti poharali međunarodni kup Rudolfa Perešina u Križu, kući donijeli devet medalja

Natjecatelje su pripremali treneri Valentina Benc, Darko i Jakov Bunjevac.

Karate klub Đurđevac je u subotu 27. listopada nastupio na 4. KIK CUP RUDOLF PEREŠIN, međunarodnom karate turniru koji se održao u sportskoj dvorani OŠ Križ.

Na ovom turniru okupilo se 624 natjecatelja iz 59 klubova i 8 država, a đurđevački natjecatelji osvojili su  tri zlatne, tri srebrne i tri brončane medalje. Zlatne medalje osvojili su Ema Čorba, Ivan Juričić i Josip Pandur.

Srebrne medalje osvojili su Mateja Prevedan u dvije kategorije i Domagoj Kesak. Brončane medalje osvojili su Nika Pandur, Patrik Zlatec i Lorena Čorba.

Na turniru su nastupili još Sebastijan Mesarov koji je osvojio peto mjesto, Lea Hrženjak je uzela također peto mjesto kao i Valerio Prevedan i Niko Marović. Petra Gašparec i Ema Juričić nisu uspjele doći do medalje.

[FOTO/VIDEO] KONCERT ZA PAMĆENJE Jole napunio dvorište Starog grada, Đurđevčani pjevali sve hitove

"Nosi mi se bijela boja", "Tijelo ko remek djelo" samo su neki od hitova popularnog Joleta koji su se...