10.2 C
Četvrtak, 18. travnja 2024.
domaće prvenstvo

FOTO Ećimović zaključala svoj gol, Gjorgijevska napunila Dalmatinkin za novu pobjedu Podravke

Krenuvši od 5-5 do poluvremena je bilo 14-10 za Podravku.

Rukometašice Podravke nakon sjajne pobjede protiv Vipersa vratile su se prvenstvenim obavezama. Opet su igrale u svojoj dvorani, ovog su puta protivnice bile igračice Dalmatinke iz Ploča.

Kao što je bilo i očekivano, Podravka je ulogu favoritkinja opravdala. Prvih petnaestak minuta proteklo je u egalu, ali onda su se koprivničke rukometašice polako počele odvajati. Krenuvši od 5-5 do poluvremena je bilo 14-10 za Podravku.

Dobra, raspucana igra nastavila se i u drugom dijelu, a susret je priveden kraju rezultatom 27-16. Najefikasnija domaća igračica bila je Elena Gjorgijevska s pet pogodaka, četiri su dodale Turk i Stanko. Sjajna je bila i vratarka Ećimović s čak 56 posto obrana (20/36). Kod gošći najbolja je bila Josipa Oršulić s pet pogodaka.

Već idućeg vikenda na redu su nove europske utakmice, sada ih čeka gostovanje kod Ferencvaroša.

Prva HRL za žene, 15. listopad, 18 sati

Podravka Vegeta – Dalmatinka 27-16

Jutro nakon izbora

[Za ePODRAVINU] Lacković zadovoljan rezultatima izbora: Najslađi mandat je onaj koji dolazi uz podršku preferencijalnih glasova

Jutro nakon parlamentarnih izbora sigurno je dobro za nezavisnog Željka Lackovića, koji se na ovim izborima kandidirao na listi...