10.2 C
druga po redu

FOTO Fantastični atletičari AK Koprivnice pobrali medalje na kotoripskoj Božićnoj utrci

Članovi Atletskog kluba Koprivnica nastupili su na 2. Božićnoj utrci Kotoriba 2019. koja se odvijala u večernjim satima, a na kojoj je sudjelovalo oko devedesetak natjecatelja.

Cestovna staza bila je dužine 3,3 kilometra koju je Albert Rušak savladao za 11 minuta i 48 sekundi te u juniorskoj kategoriji zauzeo 1. mjesto dok je sveukupno bio treći. Dora Kovačić je odlično istrčala i u cilj ušla s vremenom 13 minuta i 46 sekundi osvojivši sveukupno prvo mjesto u konkurenciji žena.

Vanja Rupčić je s vremenom 14.28 osvojila je 1. mjesto u kategoriji žene V40. Mirjana Hanžek je u kategoriji žene V50 zauzela 4. mjesto, a Sonja Rušak u kategoriji V40 zauzela 5. mjesto.

Ivan Bebek bio je izvrstan 2. u kategoriji M djeca. Ino Šepec završio je utrku s vremenom 13.24 te zauzeo 4. mjesto u kategoriji seniora dok je Hrvoje Rupčić s vremenom 13.26 zauzeo 3. mjesto u kategoriji muški V40. Vedran Bebek je u seniorskoj kategoriji zauzeo 9. mjesto s vremenom 16.40 sec., a Tihomir Bebek je u kategoriji muški V40 zauzeo 14. mjesto s vremenom 18.29.