4 C
Srijeda, 17. travnja 2024.
PRVA HNL

FOTO Farmaceuti dobili pet komada od Lokomotive na svom travnjaku, Kastrati zabio hat-trick

Danas je na glavnom travnjaku Apaša u goste stigla četvrtoplasirana momčad lige, Lokomotiva. Nakon prve pobjede u prvenstvu nju su ugostili Farmaceuti, tražeći nove bodove.

Zagrebačka Lokomotiva ove je sezone osvojila 10 bodova, tri više od koprivničkog Slaven Belupa. Trener Ivković danas nije mogao računati na Doležala, Godu i Zirduma, dok je do posljednjeg trena upitan bio Vidović zbog ozljede ramena.

Prvo poluvrijeme pripalo je gostima koji su pogocima Kastratija i Datkovića postavili 0-2. Kako se krenulo u drugo poluvrijeme, Kastrati je povisio na 0-3. Ivković je uveo Bačelić-Grgića koji je nekoliko minuta nakon ulaska smanjio na 1-3, da bi Jelić vratio Slaven u igru pogotkom za 2-3.

U 83. minuti Kastrati je zabio svoj treći na utakmici, a samo tri minute kasnije Krstanović je ugasio svaku nadu domaćina u bodove.

SLAVEN BELUPO: Marković – Šarlija, Međimorec, Musa – Delić, Aparicio, Puclin, Gordana, Karamarko – Bongongui, Mendy, još su igrali:
TRENER: Tomislav Ivković

LOKOMOTIVA: Grbić – Jakić, Karačić, Kolinger, Majstorović, Lecsjak, Uzuni, Kastrati, Radonjić, Droždek, Datković, još su igrali Krstanović.
TRENER: Goran Tomić