9.9 C
prijateljska utakmica

FOTO Farmaceuti gostovali u Ždralovima povodom velike obljetnice tamošnje Mladosti

U nastavku susreta trener Tomislav Ivković dao je priliku svim svojim igračima, a rezultat se nije mijenjao iako je koprivnička momčad stvorila veliki broj prilika.

Nogometaši Slaven Belupa danas su u Ždralovima igrali prijateljsku utakmicu protiv Mladosti povodom 85. rođendana domaćina, pišu službene stranice kluba. Slavenaši su slavili rezultatom 0-1, a jedini pogodak na susretu postigao je Mateus Lima.

U prvom poluvremenu najistaknutiji igrač na utakmici bio je Srbljanović, vratar Mladosti, koji je s nekoliko bravuroznih obrana zaustavio pokušaje Jelića, Mateusa, Nowaka i Mlinarića. Zahvaljujući njemu rezultat je nakon prvih 39. minuta bio 0-0, a onda se Mateus Lima izborio za jednu loptu na 20-ak metara, povukao ju prema golu i snažnim udarcem lijevom nogom pogodio suprotni kut za vodstvo Slavena.

U nastavku susreta trener Tomislav Ivković dao je priliku svim svojim igračima, a rezultat se nije mijenjao iako je koprivnička momčad stvorila veliki broj prilika. Iz Slavena zahvaljuju domaćinu na lijepom gostoprimstvu, te žele Mladosti sve najbolje povodom rođendana i puno sreće u aktualnoj sezoni.