5.4 C
prva hnl

FOTO Farmaceuti napokon upisali pobjedu, u Koprivnici pala pulska Istra, zamjene zabile za slavlje

Ipak, kako sve ne bi proteklo mirno, za Istru je smanjio netom ušli Perić-Komšić. Sjajno je ušao iza leđa obrane Slavena i postavio 2-1.

Gradski stadion Ivan Kušek Apaš bio je mjesto održavanja 10. kola Hrvatski Telekom Prve lige između Slaven Belupa i Istre. U prvom prvenstvenom kolu Farmaceuti su gostovali u Puli i s ovim istim protivnikom odigrali 1-1. Danas Ivković nije mogao računati na kartoniranog Međimorca, a njegovo mjesto u zadnjoj liniji zauzeo je Karamarko.

Već u osmoj minuti poveli su Farmaceuti, zabio je Vidović. Do kraja prvog dijela nije bilo pogodaka, da bi u drugom dijelu Ivković pogodio s izmjenom, uveo je Mendya koji je povisio na 2-0.

Pritisnula je Istra u posljednjih 15 minuta susreta, međutim do pogotka nisu mogli. Najbliže izjednačenju bio je Rodriguez, no glavom je bio neprecizan.

Ulazak u sudačku nadoknadu donio je još jedan pogodak Farmaceuta, Mendy je glavom.spustio loptu Bačelić-Grgiću koji postavlja konačnih 3-1.

Nk Slaven Belupo - Nk Istra

SLAVEN BELUPO: Marković – Šarlija, Nowak, Karamarko – Delić, Puclin, Vidović, Bogojević – Gordana, Jelić, Bongongui, još su igrali Mendy, Bačelić-Grgić, Lima.
TRENER: Tomislav Ivković