7.4 C
Utorak, 23. travnja 2024.
prijateljska

FOTO Farmaceuti odigrali bez golova protiv trećeligaša HAŠK-a, u petak utakmica protiv Krškog

Slaven Belupo u petak igra novu prijateljsku utakmicu. U Koprivnici će ugostiti Krško, desetoplasiranu momčad slovenske Prve lige.

Nogometaši Slaven Belupa remizirali su u prijateljskoj su utakmici sa zagrebačkim trećeligašem HAŠK-om, pišu službene stranice kluba.

Na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš rezultat je bio 0:0. Trener Ivica Sertić pružio je priliku igračima koji su imali manju ili nisu imali minutažu u prvenstvenom susretu prošlog vikenda protiv Lokomotive u Zagrebu, a zaigralo je i nekoliko juniora.

U prvom poluvremenu koprivnička momčad nije uspjela materijalizirati puno bolju igru. Blizu pogotka bili su Mendy, Lima, Mladen, Martinaga i Plantak, ali je mreža gostujućeg vratara ostala netaknuta. U nastavku susreta gledali smo istu sliku kao i u prvih 45 minuta. Slaven je dominirao i stvarao prilike, dok su se igrači HAŠK-a organizirano branili. Unatoč velikom broju prilika mreže se nisu tresle.