PRIPREMNI SUSRET

FOTO Farmaceuti slavili u drugoj utakmici u dva dana, pogocima Havelke i Brkovića pobijedili su Radomlje

Trener Dean Klafurić i njegov stožer na teren su od prve minute poslali igrače koji su jučer igrali 30 minuta, dok su oni s većom minutažom igrali završnicu susreta.

Nakon što su jučer upisali minimalnu pobjedu nad sastavom HUNS-a, nogometaši Slaven Belupa danas su u slovenskim Brežicama svladali Radomlje s 2-1.

Koprivničanci su u vodstvo stigli u 14. minuti kada je Havelka lijepu akciju zaključio golom glavom za 1-0. Dvadeset minuta kasnije, rezultat je bio 2-0. Monjac je lijepo pronašao Brkovića koji čvrstim udarcem sa 16 metara trese mrežu u desnom donjem kutu gola slovenskog prvoligaša.

Radomlje je smanjilo rezultat u 54. minuti. Nikolić se najbolje snašao nakon jedne gužve u šesnaestercu Slavena i zabio za 2-1. Do kraja utakmice nije bilo golova, iako su Slavenaši nekoliko puta opasno zaprijetili. Najbliže pogotku bio je Laušić koji je pogodio gredu.

Trener Dean Klafurić nije skrivao zadovoljstvo.

– Htio bih istaknuti tretman koji smo imali u Gospiću. Hvala ljudima na izuzetnom gostoprimstvu i ljubaznosti. Zadovoljan sam kako smo odradili dosadašnji dio priprema, pogotovo s pristupom, ponašanjem i skromnošću mojih igrača. Iako su prošla tek tri tjedna, u klubu se već osjećam kao doma. Slijede nam dva slobodna dana, a onda završna priprema za prvenstvo! – rekao je.