Četvrtak, 28. ožujka 2024.
prijateljska

FOTO Farmaceuti uveličali proslavu 100. rođendana ludbreške Podravine i zabili osam komada

Lima je iskoristio grešku domaće obrane i zabio za 0:5.

Nogometaši Slaven Belupa slavili su u prijateljskoj utakmici protiv Podravine. Povodom 100. rođendana domaćina, u lijepoj atmosferu u Ludbregu, koprivnička je momčad slavila s uvjerljivih 0:8, pišu službene stranice Slaven Belupa.

Igrači trenera Ivice Sertića poveli su u 14. minuti. Ejupi je lijepo uposlio Alidemu koji je iz blizine zatresao mrežu za 0:1. U 28. minuti vidjeli smo novi gol u mreži Ludbrežana. Najbolje se u šesnaestercu domaćina snašao Ejupi i iz idealne situacije mirno matirao vratara Podravine za 0:2. Pet minuta kasnije isti je igrač zabio za 0:3 iskoristivši situaciju jedan na jedan s Kovačićem. Do kraja prvog poluvremena prvoligaška je momčad postigla još jedan pogodak. Nakon centaršuta Karamarka iz kornera najviši je u skoku bio Mikulić i u 44. minuti zakucao loptu glavom u mrežu za 0:4.

U nastavku susreta prvi gol smo vidjeli u 55. minuti. Lima je iskoristio grešku domaće obrane i zabio za 0:5. Svoj drugi, a Slavenov šesti pogodak Lima je postigao u 72. minuti. Tri minute kasnije u strijelce se upisao i Brković koji je lijepim udarcem iskosa s desne strane matirao vratara Podravine za 0:7. U 76. minuti za 0:8 precizan je bio Mladen. Bio je to i konačan rezultat utakmice.

– Domaćinu želimo zahvaliti na lijepom gostoprimstvu i sve najbolje povodom stotog rođendana! – poručili su iz Slavena.