arena cup

FOTO Farmaceuti visokom pobjedom zaključili medulinske pripreme, slijedi povratak u Koprivnicu

Nogometaši Slaven Belupa upisali su pobjedu u posljednjoj pripremnoj utakmici pred start proljetnog dijela prvenstva. Jutros su u Medulinu svladali Žarkovo rezultatom 4:2, a golove su postigli Vidović, Jelić, Mladen i Mendy. Trener Ivica Sertić dao je priliku igračima koji su imali manju minutažu prije dva dana protiv Lokomotive.

U prvom poluvremenu vidjeli smo dva lijepa gola. Prvi je nakon lijepe akcije zabio Vidović. Veznjak je odapeo loptu s 25 metara i pogodio u rašlje nemoćnog golmana Žarkova. Drugi je pak postigao Jelić. Plantak je uposlio napadača Slavena koji izlazi kao pobjednik iz duela s protivničkim stoperom i snažnim prizemnim udarcem šalje loptu u suprotni kut za 2:0. U nastavku susreta vidjeli smo još dva gola u mreži srpske momčadi. Na 3:0 je povisio Mladen nakon što je iskoristio pogrešku stopera Žarkova, a za 4:0 precizan je bio Mendy. Žarkovo je u posljednjih 10 minuta uspjelo smanjiti rezultat na 4:2 golovima Kovalenka i Jovanovića.

Ovom utakmicom koprivnička je momčad zaključila pripreme u Medulinu. Danas se Slavenaši vraćaju u Koprivnicu, a već u srijedu starta proljetni dio prvenstva. U srijedu s početkom u 17 sati na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš gostuje Rijeka.

Medulin, Arena Cup – prijateljska utakmica

Slaven Belupo: Marković – Iharoš, Zirdum, Međimorec, Goda – Plantak, Vidović – Mladen, Puclin, Mendy – Jelić. Još su igrali: Kurtanjek, Vrljičak, Dolček, Brković, Martinaga, Resler. Trener: Ivica Sertić

Žarkovo: Ščekić – Radenović, Marković, Aleksić, Mijatović – Milenković, Šaka, Milojević – Lukić, Rajić, Mihajlović. Još su igrali: Kovalenko, Jovanović, Milošević, Petković, Vujčić, Manić. Trener: Dejan Rađenović.

Strijelci: 1:0 Vidović, 2:0 Jelić, 3:0 Mladen, 4:0 Mendy, 4:1 Kovalenko, 4:2 Jovanović

SLAVEN BELUPO NAKON STANKE DOČEKUJE OSIJEK

U sastavu Farmaceuta će biti i ugandski napadač Abdu Lumala, Ferenčina: Siguran sam da ćemo pobijediti Osijek, a špekulacije o mojoj smjeni ne želim...

Slaven Belupo nakon reprezentativne stanke u novom je kolu HNL-a sutra, u petak u 18 sati na Apašu domaćin...