7.4 C
Utorak, 23. travnja 2024.
Kiša golova na prijateljskoj utakmici

FOTO Ferdinandovac razbio Podravac iz Virja, Kesić utrpao četiri komada

Utakmica je krenula odmjeravanjem snaga s obje strane, a prvu pravu priliku Podravac je pretvorio u pogodak. Grivić je s dvadesetak metara iskosa snajperskim udarcem pogodio suprotne rašlje za vodstvo gostiju.

Na domaći teren Ferdinandovca danas je došao Podravac iz Virja. Domaćin u nedjelju prijepodne gostuje u Đelekovcu gdje igra prvo prvenstveno kolo protiv Osvita, dok Virovci u prvenstvo kreću 26. kolovoza. Utakmica je obilovala golovima, a konačan rezultat bio je 5-2 za domaćina.

Utakmica je krenula odmjeravanjem snaga s obje strane, a prvu pravu priliku Podravac je pretvorio u pogodak. Grivić je s dvadesetak metara iskosa snajperskim udarcem pogodio suprotne rašlje za vodstvo gostiju. Domaćine kao da je to natjeralo da pokažu incijativu i stave u brzinu više. Izjednačili su preko braće Bošnjak, stariji Goran je bio asistent, a mlađi, Luka, strijelac. Gosti se nisu ni snašli i već do poluvremena gubili su 3-1 od domaćina, oba pogotka postigao je Ranko Kesić.

Kako se krenulo u drugo poluvrijeme, Kesić je ponovno bio strijelac, odbijenu loptu Vlašičeka pospremio je iza njega i povisio na 4-1. Obavljene su neke zamjene, svaki igrač je dobio priliku, a tu se ponovno najbolje snašao Kesić koji zabija svoj četvrti gol na utakmici i postavlja 5-1 za Ferdinandovac. U zadnjim minutama Podravac smanjuje na 5-2, domaći golman Peršić slabije je procjenio jednu loptu nakon prekida i Šignjar to posprema za smanjenje vodstva.

Ferdinandovčani su pokazali kako spremni ulaze u prvenstvo i u Đelekovcu možemo očekivati zanimljivu i napetu prvenstvenu utakmicu.

Kako dobar look! Sviđa nam se sve na njoj, hlače i jakna su top, a jedan detalj obara

Iako je subota prošla u znaku sivih oblaka, sramežljivo sunce u prijepodnevnim satima pokazalo je svoju moć i "namamilo"...