9.6 C
četvrta liga

FOTO Fusić pred punim tribinama zabio za premijerno slavlje Picoka na novom stadionu, Križevci napunili Garić do vrha

Nakon dugo, dugo čekanja u Đurđevcu je napokon postavljen zeleni travnjak. Današnji susret domaćeg Graničara i posljednjeg Tomislava poslužio je kao savršena uvertira za krštenje novog umjetnog igrališta i predivnog ŠRC-a.

Bio je to susret dviju momčadi iz donjeg dijela ljestvice Četvrte lige. Prvi dio protekao je u blagoj inicijativi domaćina, no bez pravog udarca u okvir koji bi donio prednost. U drugom poluvremenu Graničar je dodatno pritisnuo, no na ruku im nije išao direktan crveni karton Mihokovića koji je netom ušao u 60. minuti. Ipak, nošeni punim tribinama Picoki su zabili. Sve su ‘skuhala’ dva jokera s klupe, Brusač i Fusić. Brusač je krasno nabacio na drugu, a Fusić rutinski pospremio loptu za veliko slavlje domaćina i prvu pobjedu u prvoj utakmici na novom stadionu. Graničar 1, Tomislav 0.

Tehničar je gostovao u Slatini gdje je odigrao neriješeno, bilo je 0-0.

Križevački Radnik na svom je travnjaku ugostio Garić iz Garešnice. Sudeći po rezultatu, na terenu je postojala samo jedna momčad – ona domaća. Konačan rezultat bio je 8-0, tri je zabio Bastašić, dva Višak, dva Babić i jednog Micić.

Virovski Podravac čekao je teški susret u Orahovici protiv Papuka nošenog Čavićem. U ulozi favorita bili su domaćini koji su to opravdali pobjedom 3-0. Prvo mjesto ponovno je preuzeo Papu jer Tehničar odigrao neriješeno u Slatini.

Dva susreta igrat će se u nedjelju, derbi kloštranske Mladosti i Pitomače te derbi Dinama iz Predavca i Ferdinadovca koji je ovog tjedna ostao bez trenera.