6.5 C
Četvrtak, 25. travnja 2024.
oproštaj od sezone porazom od hajduka

FOTO Futacs zapaprio Slavenu na kraju sezone

U utakmici koja rezultatski nije ništa značila vidjeli smo vrlo dobar nogomet na kraju sezone.

Danas se u Koprivnici odigrala utakmica posljednjeg kola 1. HNL za ovu sezonu između Slavena i Hajduka iz Splita.

U utakmici koja rezultatski nije ništa značila vidjeli smo vrlo dobar nogomet na kraju sezone i pobjedu Splićana od 2:1.

Obje momčadi nastupile su bez reprezentativaca koji sutra igraju u Los Angelesu protiv Meksika, ali to nije smetalo onima koji su dobili priliku umjesto njih da pokažu svoje nogometno umijeće.

Već u osmoj minuti najbolji strijelac lige Mađar Futacs zabija svoj prvi gol za vodstvo gostiju da bi u 25. minuti golom iz jedanaesterca povećao vodstvo Hajduka na 2:0 s kojim se otišlo i na odmor.

U drugom poluvremenu Slaven je uspio samo smanjiti vodstvo u 76. minuti preko Vinka Međimorca.

Ovime je Slaven završio sezonu punu uspona i padova na šestom mjestu ljestvice Prve lige.

SLAVEN BELUPO: Blažević – Purić, Musa, Jovičić, Melnjak – Burić, Bouadla – Christensen, Tadić, Heber – Ivanovski

HAJDUK: Stipica – Ismajli, Ćosić, Bosančić, Memolla – Kožulj, Jefferson, Hamza – T. Bašić, Futacs, Erceg