6.5 C
Četvrtak, 18. travnja 2024.
Treća i Četvrta ŽNL

FOTO Golijada u Gornjoj Rijeci, Kalnik utrpao pet komada Carevdaru, a Prigorje sa sedam komada spustilo Polet

Odigrani su i susreti Treće i Četvrte županijske nogometne lige. Mičetinac je gostovao u Močilama i izgubio rezultatom 4-0, Gornja Rijeka dočekala je Rudar iz Botinovca, a susret je završio 5-3. U Selnici Podravskoj gostovao je Ratar i izgubio 4-1, dok je Dragovoljac Bočkovec na svom terenu ugostio pustakovačko Jedinstvo i odigrao neriješeno 2-2.

Mladost iz Carevdara igrala je susret protiv Kalnika, rezultat je nakon 90 minuta bio 3-8 za goste. U Podravskim Sesvetama igrao se derbi protiv Graničara iz Novog Virja, a gosti su slavili 0-2 pogocima Bednaića iz slobodnog udarca, te Crnjakovića. U Subotici Podravskoj sastali su se domaća Sabarija i sokolovečki Sokol, a odigrali su 2-3.

Sabarija – Sokol 2-3

U Četvrtoj ŽNL Jadran-Galeb ugostio je ekipu Radničkog, a utakmica je završila pobjedom gostiju 1-3. Prigorje je na svom terenu dočekalo Polet i s njime odigralo 7-1, odnosno slavilo. Rasinja je putovala u goste kod Bilogore

Čvrstec je organizirao gostovanje Udarnika, a rezultat je nakon 90 minuta bio 3-0. Zagorec je igrao utakmicu protiv Mladosti iz Velikog Ravena i slavio s visokih 5-1.