druga žnl

FOTO Građevinari spasili bod, već petu utakmicu ne znaju za pobjedu, Ritoša uništio GOŠK, Viktorija slavila protiv Torčeca

Viktorija iz Vojakovca na svom je terenu svladala Podravec iz Torčeca rezultatom 2-0. U Goli se igrala utakmica između domaćeg Fugaplasta i gostujućeg Omladinca iz Herešina. Nakon 90 minuta, slavili su gosti s minimalnih 0-1.

18:35h
0
Nk Tehnika - Nk Reka

Više od pola susreta Druge ŽNL igrani su danas. Ostala tri na rasporedu su sutra u 14 sati. Tehnika je na umjetnom terenu Gradskog stadiona odigrala 2-2 s ekipom Reke. Gosti su vodili 0-2, ali Građevinari su u posljednjim trenucima uspjeli izvući remi. Jesenski prvak iz Hlebina, Lipa, gostovao je u Gotalovu gdje su pobijedili 0-3. Sva tri pogotka djelo su Matije Ritoše.