1. i 2. ŽNL

FOTO Graničar savladao molvarsku Mladost, Tehnika samo remizirala, Jančijev donio sva tri boda svom Podravcu

Četvrtoplasirana momčad Prve ŽNL, legradski Graničar, danas je na svom Fizešu ugostila ekipu molvarske Mladosti. Molve su u susret ušle kao desetoplasirana momčad lige i osvojenih 16 bodova. Legrađani su bili bez Mihaela Mikšića, no golom Valenta uspjeli su svladati goste s minimalnih 1-0.

Prva ŽNL, 14. travnja, 16 sati

Graničar Legrad – Mladost-Molve 1-0

U Drugoj ŽNL danas su igrana dva susreta. Drugoplasirana Tehnika ugostila je jedanaestoplasirani Fugaplast. Pogledom na tablicu Tehnika je bila favorit, što ipak nije opravdala nakon 90 minuta. Utakmica je završila podjelom bodova i rezultatom 1-1.

U Torčecu se igrala utakmica između domaćeg Podravca i Starigrada. Domaćin kao četvrta ekipa lige s 27 bodova dočekala je goste, inače osmoplasiranu ekipu s 23 osvojena boda. Nakon 90 minuta bili su bolji domaćini golom Jančijeva i tri boda ostala su u Torčecu.