16.3 C
sudjelovao i miroslav evačić

FOTO Hitre drape nastupile na Istrian Wine Run-u, osvojile nagradu za najbolje kostime koje su same sašile

Hitre drape 3 u sastavu Katarina Brlošić, Ines Hemetek Potroško i Edita Kordeš s vremenom 2:53:51 i zauzele 57. mjesto.

U Umagu je ove subote održan 5. Istrian Wine Run na kojem su sudjelovali natjecatelji iz 36 zemalja, a trčao se maraton, polumaraton i štafeta 3×7 km. Staza koja je prolazila prekrasnim istarskim krajolikom bila je iznimno teška jer ju je prije same utrke natopila obilna kiša.

Maraton je istrčao Juraj Evačić u vremenu 5:39:26 te zauzeo 37. mjesto od 47 natjecatelja.

Polumaratonsku utrku u muškoj konkurenciji od 174 natjecatelja istrčali su Zoran Ećimović u vremenu 1:47:01 koji je zauzeo 17. mjesto, te Neven Radotović zauzevši 28. mjesto s vremenom 1:51:40

Polumaraton su istrčale i članice Škole trčanja za odrasle – Irena Ećimović (2:25:12), Ivana Merc (2:25:14), Dijana Radotović (2:25:14), Marija Vladušić (2:27:01) i Martina Lauš-Lozo (2:32:01) te zauzele mjesta među prvih 55 od ukupno 168 natjecateljica.

Štafetnu utrku istrčale su ekipa Hitre drape 1 u sastavu Mirjana Hanžek, Sonja Rušak i Renata Tomerlin u vremenu 2:22:25 i zauzele 24. mjesto od 65 ekipa;

Hitre drape 2 u sastavu Ivana Štrfiček Horvat, Petra Kičinbaći i Silvija Toth s vremenom 2:26:26 te zauzele 29. mjesto;

Hitre Drape osvojile su nagradu za najbolji grupni kostim koje su same osmislile i sašile.