18.7 C
Petak, 29. ožujka 2024.
5 i 10 kilometara

FOTO Hitre Drape uspješno istrčale utrku u prekrasnom okruženju Trakošćana

Glavnu utrku su istrčale Estera Rac, Irena Ećimović, Dijana Radotović, Marija Vladušić, Anita Iljkić, Sonja Rušak, Ksenija Vitelić, Martina Lauš-Lozo, Mirjana Hanžek i Petra Kičinbaći od kojih se posebno istaknula Estera Rac koja je u sveukupnom poretku kod žena zauzela 10. mjesto te je u kategoriji Ž40 zauzela 6. mjesto s vremenom 52:40

U nedjelju je održana 4. utrka za mač grofa Draškovicha na kojoj su sudjelovale i Hitre Drape polaznice škole trčanja za odrasle Atletskog kluba Koprivnica.

Uz glavnu utrku na 10 kilometara održana je i utrka na 5 kilometara. Start za obje utrke bio je u 10 sati te se trčalo prekrasnom prirodom po stazi, tj. šetnici koja vodi oko Trakošćanskog jezera.

Trkači na 5 kilometara u tom prekrasnom prirodnom ambijentu uživali su jedan krug, a natjecatelji na 10 kilometara dva kruga.

Atletičar Zvonko Vrhovski glavnu utrku na 10 kilometara završio je s vremenom 44:14 te osvojio 2. mjesto u kategoriji M50 a sveukupno je bio 18.

Utrku od 5 kilometara istrčale su Marina Markek, Silvija Toth, Vanja Rupčić, Duška Štefanec, Edita Kordeš i Ines Hemetek-Potroško.