5.4 C
Utorak, 19. ožujka 2024.
karate

FOTO Ivan Juričić prvak Balkana u kategoriji 2007. godišta na prvenstvu u Istanbulu

Ivan je nastupio u subotu i u četiri borbe redom pobijedio natjecatelja iz Turske 1:0, Bosne i Hercegovine 1:0, Srbije 2:1 i u finalnom meču je pobijedio 3:0 još jednog natjecatelja iz BIH te se time okitio titulom prvaka Balkana.

Članovi Karate kluba Đurđevac, Ivan Juričić i Niko Marović, sudjelovali su kao članovi Hrvatske dječje karate reprezentacije ovaj vikend na Balkanskom prvenstvu u karateu za djecu koje se održalo u Turskoj, u gradu Istanbulu, a na kojem je nastupilo 711 najboljih natjecatelja iz 11 država.

U nedjelju je nastupio naš drugi član Niko Marović koji je nažalost u repasažnom meču izgubio od natjecatelja iz Srbije 1:0 te time zauzeo visoko 7. mjesto.

Hrvatska dječja karate reprezentacija je u ukupnom poretku zauzela 6. mjesto sa tri zlatne, srebrnom i dvije brončane medalje što je super rezultat. Čestitke osvajačima uputio je i predsjednik Hrvatskog karate saveza i glavni tajnik Europske karate federacije Stjepan Čelan.