Prva ŽNL

FOTO Ivančani na Racov pogon preskočili i Močile te ostali maksimalni, Peterančani pali u Kalinovcu

Nije bilo iznenađenja u današnjim utakmicama

Odigrane su prve dvije utakmice četvrtog kola Prve ŽNL. U koprivničkim Močilama istoimeni domaćin ugostio je Slogu iz obližnjeg Koprivničkog Ivanca, dok je Kalinovac bio domaćin Panoniji. Ono što odmah treba naglasiti, iznenađenja nije bilo, što znači da su se bodovima okitili Ivančani i Kalinovčani.

Ivančani su u Močile stigli kao vodeća momčad prvenstva i poveli su već u prvim minutama, nakon pogreške domaćeg vratara Haramine. Zabio je Rac. Hrenić je krajem prvog poluvremena izjednačio na 1:1, a u nastavku su gosti uzeli stvari u svoje ruke i s nova dva gola slavili 3:1. Jedan od njih ponovno je zabio Rac. Tako je Sloga i dalje maksimalna s 12 bodova.

Kalinovčani su, pak, s identičnih 3:1 svladali Panoniju. Prvi su im to domaći bodovi, nakon što su prethodno remizirali u Molvama i Drnju. Sve ostale utakmice igraju se sutra, a u nastavku vam donosimo fotogaleriju iz Močila.