4.3 C
HRVATSKA ATLETSKA LIGA

FOTO Jakov Jurić najdalje bacio vortex, koprivnički atletičari kući ponijeli hrpu medalja

Kolo se pokazalo iznimno uspješnim za koprivnički klub.

Atletski klub Koprivnica imao je svoje predstavnike na 5. kolu Hrvatske atletske lige – Sjever, održanom u Varaždinu. Pod vodstvom trenera Tihomira Bebeka ostvarili su neke odlične rezultate.

Prvo mjesto osvojio je Jakov Jurić (bacanje vortexa), drugi su bili Ivana Cenko (bacanje vortexa), Tena Šaško (utrka 600 metara) i Albert Rušak (utrka 1500 metara), dok su treće zauzeli Dora Lovrinović (utrka 60 metara visokog starta), Josipa Mikulec (kugla), Tea Šaško (skok u vis) i Albert Rušak (koplje). Ivana Cenko bila je i četvrta (skok u dalj), a Lukas Petrić zaključio je natjecanje kao peti (skok u dalj).

U ekipnom poretku, Limačice su stigle do drugoga mjesta. U konačnici, kolo se pokazalo iznimno uspješnim za koprivnički klub.